ALDAĞ'dan ISK SODEX Fuarı'na destek

İklimlendirme sektörünün büyük buluşması ISK SODEX Fuarı'nda Aldağ A.Ş. etkinlikleriyle ilgi odağı olurken, fuarın renkli gündemi ve çekim gücüne de katkı sağladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Haberdar - Malatya Haber - Malatya Gündemi - Medya İnternet

Ekolojik konsepte sahip 600 metrekarelik Aldağ A.Ş. standında, 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında yurtiçi ve yurtdışından sektör profesyonelleri ağırlandı. Fuarın ilk günü, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Yardımcısı Hasan Büyükdede, Aldağ A.Ş.'nin standını ziyaret etti, firmanın teknolojik yenilikleri ve Ar-Ge çalışmaları hakkında İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu'ndan bilgi aldı.

Fuarın ikinci günü, Aldağ A.Ş özel oturumunda firmanın AR-GE Yöneticisi Hamza Sonkur tarafından 'EN 1886 standardına göre klima santrali performans kriterleri' konulu sunumu ve sektörün değerli uzmanlarının katıldığı, geçmişten günümüze iklimlendirme sistemlerinin gelişimini, bugün ve gelecekteki beklentileri karşılayacak teknolojileri konu alan panel, tüm salonu dolduran yoğun bir katılımla gerçekleşti. Aynı gün, ülkemizi Fas'ta başarı ile temsil ederek Solar Decathlon Africa yarışmasından mühendislik, inovasyon ve iletişim alanında üç ödülle dönen, Aldağ A.Ş.'nin ana sponsoru olduğu Türkiye ekibi Team Bosphorus, mentorları ile birlikte, Aldağ A.Ş. standında basın toplantısı düzenledi. Ekip sözcüleri, projelerinin iklimlendirme sektöründeki en büyük sponsoru Aldağ A.Ş.'ye teşekkürlerini dile getirdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN