Casper VIA S yenilikleriyle ezber bozuyor

Casper, yeni akıllı telefonu VIA S'i tüketicilerle buluşturdu. VIA S'in sahip olduğu yüksek depolama alanı ve doğadan ilham alan üç farklı rengi akıllı telefon meraklılarının dikkatini çekecek nitelikte. Bu yeni modeliyle 13 MP ön kamera, geniş ekran, uzun süre kullanım imkanı sunan yüksek batarya kapasitesi ve güçlü performans özelliklerinin yanı sıra etkileyici tasarımıyla da kullanıcıların karşısına çıkıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Haberdar - Malatya Haber - Malatya Gündemi - Medya İnternet

VIA S'te bulunan 128 GB dahili hafıza seçenekli modeli ile yüksek boyutlu verileri depolama imkanı sunarken, 13 MP ön kamerayla da kullanıcılar en güzel selfie fotoğrafları çekmesine imkan sağlıyor. Performanslı bir işlemci, yapay zeka destekli Android 9.0 Pie işletim sistemi ve yüksek kapasiteli batarya özelliklerine ek olarak üç yeni benzersiz renkle Casper VIA S, akıllı telefon pazarında kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Yüksek depolama alanı

Kullanıcıların akıllı telefonda en fazla önem verdikleri özelliklerden biri olan yüksek depolama alanıyla öne çıkıyor. 64 GB ve 128 GB dahili hafıza seçenekleri ile tüketicilerin beğenisine sunulan VIA S, günümüzde eskiye oranla çok fazla yer kaplayan mobil uygulamalar, oyunlar, yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videoların neden olduğu yetersiz depolama alanı sıkıntısını ortadan kaldırıyor. Bir başka deyişle 41 bin fotoğraf veya 4 bin dakika video kaydını depolama imkanı sunuyor. Dahili hafıza alanına ek olarak Micro SD kartla 256 GB'a kadar yükselebiliyor. Bu sayede kullanıcılar çok daha fazla veri depolayabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN