Dünyada ses getiren dizi 'Wild District' ilk kez TV+'ta

Mobil televizyon uygulaması olan TV+, başrolünde 'Narcos' dizisiyle tanınan Juan Pablo Raba'nın yer aldığı Wild District'in ilk sezonunun tüm bölümlerini yayınladığını duyurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Haberdar - Malatya Haber - Malatya Gündemi - Medya İnternet

Mobil dijital platformu TV+, yeni dönemde Kolombiya yapımı Wild District dizini yayınladığını duyurdu. Başrolünde 'Narcos' dizisiyle tanınan Juan Pablo Raba'nın yer aldığı ve gerçek olaylardan ilham alan Wild District, Kolombiya'nın kaçırılan çocuklarla, evden kopan babalarla, dağılan hayatlarla dolu tarihini etkileyici bir üslupla, aksiyon dolu bir hikayeye aktararak anlatıyor. Dizide Juan Pablo Raba, yeni bir yaşam kurma amacıyla yıllardır görmediği ailesinin yanına dönen ama bunun yerine kendini suçla dolu bir dünyanın ortasında bulan John Jeiver'i canlandırıyor.

Yapılan bilgilendirmede; yeni sezonda Wild District'in haricinde yine bir gizemli suç öyküsü olan Victor Lessard ve ikiz kız kardeşlerden birinin kaybolmasıyla açığa çıkan aile sırlarını anlatan Beyond the Appearances gibi yapımlar takip edeceği belirtildi. Ayrıca, dünya üzerindeki gizemli bölgelere odaklanan uluslararası standartlarda çekilmiş etkileyici bir Türk belgeseli Saklı Dünyalar - Stories of the Hidden Worlds TV+ özel seçkisi içerikleri arasında yer aldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN