Yabancı Akademisyenlerden Kızılay’a Ziyaret

Yabancı Akademisyenlerden Kızılay’a Ziyaret

Turken Vakfı tarafından hayata geçirilen ‘Chaplain Bridges’ proje kapsamında Ankara’ya gelen Müslüman akademisyenler ve din görevlileri Kızılay Etimesgut Yerleşkesini de ziyaret etti.

Turken Vakfı tarafından hayata geçirilen ‘Chaplain Bridges’ proje kapsamında Ankara’ya gelen Müslüman akademisyenler ve din görevlileri Kızılay Etimesgut Yerleşkesini de ziyaret etti. Amerika ve Kanada’dan gelen 40 misafire Kızılay’ın faaliyet alanları ve insani yardım çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Genel Müdür Dr. İbrahim Altan’ın ev sahipliğinde Etimesgut Yerleşkesini ziyaret eden akademisyenler ve din adamları Kızılay’ın Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Programlar, Göç ve Mülteci Hizmetleri, Afet Hizmetleri, Kan Hizmetleri, Sosyal Hizmetler, Gençlik Hizmetleri ve Bilgi Teknolojileri konularındaki çalışmalarını bölüm yetkililerinden dinlediler. 
 
Kızılay Arşivi, afet depoları ve çadır üretim merkezini de ziyaret eden heyet, paylaşılan bilgiler sonrasında, dünyanın en önemli insani yardım kuruluşu olan Kızılay’ın bu başarısının tesadüfi olmadığını belirttiler.


GALERİYİ PAYLAŞ!

saniye sonra kapatılacak. REKLAMI GEÇ